Speciální společnosti / struktury

Speciální společnosti nebo daňové struktury - již existující firmy nebo firemní struktury se speciálními vlastnostmi nebo kombinace společností s ochrannými známkami a internetovými doménami, které lze efektivně využít k daňovému plánování nebo k podnikání.

Některé ze společností byly původně připraveny i pro projekty v rámci koncernu TERRINVEST. Ovšem touha cokoliv budovat ve státě, který ovládají dva agenti StB podporovaní skupinkou patolízalů z Lidového domu, z nás zcela vymizela. Poté, co jsme přesunuli středisko svých zájmů do Pobaltí, jsou tak některé použité i nepoužité společnosti k dispozici.

Jednotlivé subjekty jsou popisovány bez použití skutečných názvů společností, a to z důvodu zabránění indexace názvů internetovými vyhledávači a z důvodu utajení takových subjektů před státními orgány a dalšími nepovolanými osobami. V případě zájmu o speciální společnost nebo daňovou strukturu nás, prosím, kontaktujte na telefonu +420 326 587 766 nebo na e-mailové adrese: info@danovyraj.cz (upozorňujeme však, že podrobnosti o těchto subjektech sdělujeme pouze při osobním jednání v naší kanceláři).
 

Termín schůzky je možné zarezervovat v našem rezervačním systému termínů jednání.

Rezervace

 

Popisy jednotlivých společností a struktur:

 • Česká společnost založená v roce 2011, v bezvadném právním stavu, podnikající v nepatrném rozsahu, čtvrtletní (spolehlivý) plátce DPH, bankovní účet v UniCredit Bank, sídlo v Praze.
  Cena CZK 120.000 (včetně všech rejstříkových změn vyjma zvýšení základního kapitálu) + hodnota zůstatku na bankovním účtu
   
 • Česká společnost se zajímavým názvem, založena v listopadu 2016, s bankovním účtem v ČSOB, neplátce DPH.
  Cena CZK 39.000 + hodnota zůstatku na bankovním účtu
   
 • Ochranná známka platná pro ČR s datem práva přednosti od roku 2003, registrovaná pro 5 tříd výrobků a služeb (7, 9, 16, 37, 38), v bezvadném právním stavu
  Cena CZK 249.000 
  (zahrnuje poplatky za kompletní převod práv k uvedenému nehmotnému majetku)
   
 • Větší množství společností registrovaných na Seychelách nebo na Marshallových ostrovech v letech 2013 - 2018, ceny společností 2.780 - 4.990 EUR. Vhodný instrument pro případ prokazování původu majetku.