Speciální společnosti / struktury

Speciální společnosti nebo daňové struktury - již existující firmy nebo firemní struktury se speciálními vlastnostmi nebo kombinace společností s ochrannými známkami a internetovými doménami, které lze velice efektivně využít k daňovému plánování.

Jednotlivé subjekty jsou popisovány bez použití skutečných názvů společností, a to z důvodu zabránění indexace názvů internetovými vyhledávači a z důvodu utajení takových subjektů před státními orgány a dalšími nepovolanými osobami. V případě zájmu o speciální společnost nebo daňovou strukturu nás, prosím, kontaktujte na telefonu +420 255 707 636 nebo na e-mailové adrese: info@danovyraj.cz (upozorňujeme však, že podrobnosti o těchto subjektech sdělujeme pouze při osobním jednání v naší kanceláři).
 

Termín schůzky je možné zarezervovat v našem rezervačním systému termínů jednání.

Rezervace

 

Popisy jednotlivých společností a struktur:

 • Společnost registrovaná v únoru 2008 v USA (s atraktivním názvem), stejnojmenná internetová doména .cz a .info, stejnojmenná ochranná známka platná pro ČR s datem práva přednosti od roku 2003, registrovaná pro 5 tříd výrobků a služeb (7, 9, 16, 37, 38). Vše v bezvadném právním stavu a bez historie.
  Cena CZK 299.000 
  (zahrnuje poplatky za správu společnosti do února 2018 a kompletní převod práv k uvedenému nehmotnému majetku)
 • Společnost registrovaná v červnu 2003 na Seychelách, v roce 2014 přesídlená na Marshallovy ostrovy (zachován status akcií na majitele) s dceřinou společností v ČR, stejnojmenná internetová doména .cz. a .com, stejnojmenná ochranná známka pro ČR s právem přednosti od roku 2003, v bezvadném právním stavu a bez historie.
  Cena CZK 299.000
  (zahrnuje poplatky za správu společnosti do června 2017 a kompletní převod práv k uvedenému nehmotnému majetku)
 • Společnost registrovaná v březnu 2012 na Seychelách, v roce 2014  přesídlená ma Marshallovy ostrovy (zachován status akcií na majitele) s dceřinou společností zaregistrovanou v Hong Kongu (duben 2012), v bezvadném právním stavu a bez transakční historie, vhodné k použíití k prokazování financování i se zpětnou účinností.
  Cena CZK 249.000
  (zahrnuje poplatky za správu společnosti do března 2017)
 • Větší množství společností registrovaných na Seychelách nebo na Marshallových ostrovech v letech 2013 - 2015, ceny společností 2.780 - 3.990 USD. Vhodný instrument pro případ prokazování původu majetku.
 • Struktura společností - mateřská společnost Marshallovy ostrovy (původně Seychely), dceřiná společnost USA (Washington D.C.), založeno v roce 2011. Včetně internetové domény, možnost zajištění bankovního účtu. Vše v bezvadném právním stavu a bez historie. Vhodné k použíití k prokazování financování i se zpětnou účinností.
  Cena CZK 209.000
  (zahrnuje poplatky za správu společnosti do dubna 2017)