Speciální společnosti / struktury

Speciální společnosti nebo daňové struktury - již existující firmy nebo firemní struktury se speciálními vlastnostmi nebo kombinace společností s ochrannými známkami a internetovými doménami, které lze efektivně využít k daňovému plánování nebo k podnikání.

Jednotlivé subjekty jsou popisovány bez použití skutečných názvů společností, a to z důvodu zabránění indexace názvů internetovými vyhledávači a z důvodu utajení takových subjektů před státními orgány a dalšími nepovolanými osobami. V případě zájmu o speciální společnost nebo daňovou strukturu nás, prosím, kontaktujte na telefonu +420 255 707 636 nebo na e-mailové adrese: info@danovyraj.cz (upozorňujeme však, že podrobnosti o těchto subjektech sdělujeme pouze při osobním jednání v naší kanceláři).
 

Termín schůzky je možné zarezervovat v našem rezervačním systému termínů jednání.

Rezervace

 

Popisy jednotlivých společností a struktur:

 • Česká společnost založená v roce 2007, v bezvadném právním stavu, podnikající v nepatrném rozsahu, čtvrtletní plátce DPH, bankovní účet v UniCredit Bank, sídlo v Praze.
  Cena CZK 120.000 (včetně všech rejstříkových změn) + hodnota zůstatku na bankovním účtu  (rezervováno)
   
 • Česká společnost se zajímavým názvem, založena v listopadu 2016, s bankovním účtem v ČSOB, neplátce DPH.
  Cena CZK 49.000 + hodnota zůstatku na bankovním účtu
   
 • Společnost registrovaná v únoru 2008 v USA (s atraktivním názvem), stejnojmenná internetová doména .cz a .info, stejnojmenná ochranná známka platná pro ČR s datem práva přednosti od roku 2003, registrovaná pro 5 tříd výrobků a služeb (7, 9, 16, 37, 38). Vše v bezvadném právním stavu a bez historie.
  Cena CZK 299.000 
  (zahrnuje poplatky za správu společnosti do února 2019 a kompletní převod práv k uvedenému nehmotnému majetku)
   
 • Společnost registrovaná v březnu 2012 na Seychelách, v roce 2014  přesídlená ma Marshallovy ostrovy (zachován status akcií na majitele) s dceřinou společností zaregistrovanou v Hong Kongu (duben 2012), v bezvadném právním stavu a bez transakční historie, vhodné pro použití k běžnému obchodování i k prokazování financování (i se zpětnou účinností).
  Cena CZK 269.000
  (zahrnuje poplatky za správu společnosti do března 2019)
   
 • Větší množství společností registrovaných na Seychelách nebo na Marshallových ostrovech v letech 2013 - 2015, ceny společností 2.780 - 3.990 EUR. Vhodný instrument pro případ prokazování původu majetku.