Provoz kanceláří v souvislosti s pandemií COVID-19

10. 2. 2021

Opatření a omezení činnosti v souvislosti s aktuální epidemiologickou situací COVID-19:

Aktualizováno 20.01.2021

Kanceláře společností TERRINVEST INTERNATIONAL LTD a TERRINVEST & CO. LLP omezují do odvolání svůj provoz v následujícím rozsahu:

1. Pro platby za všechny služby doporučujeme využít bankovního spojení uvedeného na fakturách. Klienti, kteří potřebují provést hotovostní úhradu, nechť kontaktují naše pracovníky na e-mailu admin@terrinvest.com, kde jim sdělíme vhodný bankovní účet pro provedení hotovostního vkladu v bance nebo s nimi domluvíme možnost osobní úhrady v některé z našich kanceláří.

2. S ohledem na rozsáhlá omezující protiepidemická opatření po celém světě je v současné době obtížné obstarat v rozumném termínu firemní dokumentaci nebo plné moci ke klientským společnostem. Všechny požadavky se budeme snažit vyřídit co nejdříve, avšak bez garance termínu dodání takové dokumentace.

3. Dokumenty ke klientským společnostem je možné vyzvednout v našich kancelářích pouze po předchozí telefonické nebo e-mailové dohodě.

4. Z důvodu aktuální epidemiologické situace je možné konání jednání a schůzek pozuze prostřednictvím videokonferenčního hovoru. Pro tyto případy máme zřízenou zabezpečenou konferenční místnost, kterou stávajícím i potenciálním klientům rádi zpřístupníme. Toto opatření zůstane v platnosti nejméně do 31.03.2021.

Děkujeme za pochopení těchto mimořádných, avšak zcela nezbytných opatření.

TERRINVEST Team