Provoz kanceláří v souvislosti s pandemií COVID-19

31. 3. 2020

V souvislostí s usneseními vlád omezujícími provoz podnikatelských subjektů a pohyb fyzických osob jsme přijali následující opatření:

Aktualizováno 31.03.2020

1. Kanceláře společností TERRINVEST INTERNATIONAL LTD a TERRINVEST & CO. LLP se uzavírají ve všech zemích, kde jsou společnosti činné, a to do odvolání..

2. Do odvolání není možné platit za jakékoliv služby v hotovosti, doporučujeme využít bankovního spojení uvedeného na fakturách. Klienti, kteří potřebují provést hotovostní úhradu, musí kontaktovat naše pracovníky na e-mailu admin@terrinvest.com, kde jim sdělíme vhodný bankovní účet pro provedení hotovostního vkladu v bance.

3. Pokud to bylo možné, byla zaměstnancům umožněna práce z domova. Nejsme však schopni zajistit odpovědi na všechny Vaše požadavky v reálném čase.

4. S ohledem na obdobná opatření po celém světě je v současné době mimořádně obtížné obstarat firemní dokumentaci nebo plné moci ke klientským společnostem. Všechny požadavky se budeme snažit vyřídit co nejdříve, avšak bez garance jakéhokoliv termínu..

5. Po dobu tohoto mimořádného opatření nám, prosím, nedoručujte žádné listovní zásliky.

6. Do odvolání není též možné vyzvednout v našich kancelářích žádné dokumenty, které k nám již byly doručené. Tyto dokumenty Vám momentálně ani nejsme schopni odeslat poštou. Pokud potřebujete doručit originály listin, je tak s účinností od 01.04.2020 do odvolání možné učinit pouze kurýrní službou za cenu EUR 40 za každou zásilku v rámci ČR.

7. Pro komunikaci v České republice zůstávají v provozu pouze dvě telefonní čísla: +420 790 669 988 a +420 790 669 989. E-mailové schránky budou obsluhovány bez omezení.

8. V současné době nepotvrzujeme žádné rezervace termínů jednání, a to do doby ukončení mimořádných opatření proti šíření pandemie COVID-19. Konzultace je po předchozím telefonickém či e-mailovém sjednání možné provést prostřednictvím videokonferenčního hovoru.

Děkujeme za pochopení těchto mimořádných, avšak zcela nezbytných opatření.

TERRINVEST Team